Про компанію | Європейська приватна пральня

Про компанію

Європейська приватна пральня

Високу якість послуг за невисоку ціну – це найголовніше, що ми пропонуємо нашим клієнтам і партнерам упродовж останніх 18 років.

Ми обслуговуємо готелі, ресторани, хостели, сауни, лікарні та інші медзаклади тощо.

Обираючи нас для прання вашої білизни, ви обираєте досвід фахівців, професійне обладнання й засоби для прання, вчасну та безкоштовну доставку.

Разом із технологами ми розробили максимально ефективний технологічний процес для всіх різновидів комерційної білизни. Це дало змогу виводити більше різних плям та бруду, не застосовуючи агресивні матеріалі, які використовують у хімчистках і які скорочують строк служби білизни. Для різних тканин і забруднень ми створюємо різні комбінації пральних порошків та мийних засобів декількох виробників, серед яких Sutter Professional, Frosch, Ariel, Persil, Rex, Vanish, ACE та українські пральні порошки.

Ми використовуємо перевірене часом професійне обладнання: українське «ЗМЗ», литовське «АМЗ», німецьке «Бош». Кожен з цих виробників має повну лінійку устаткування для пралень, з яких за довгі роки ми ретельно відібрали найкраще.

Ми надаємо свої особливі окремі мішки з власним логотипом для транспортування як брудної, так й чистої білизни. Безкоштовна доставка виконується на позашляховиках, що дозволяє дотримутися розкладу за будь-яких погодних умов.

«Європейська приватна пральня» має всі необхідні дозволи, висновки та сертифікати для здійснення господарської діяльності з прання білизни.

«Європейська приватна пральня»: висновок державної санітарно-епідеміологічної служби «Європейська приватна пральня»: дозвіл Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій