Процес: прання, сушіння, прасування та безкоштовна доставка білизни для ресторанів, саун, готелів, хостелів, лікарень в Києві та Київській області | Європейська приватна пральня

Процес прання білизни

Прання

Прання білизни – невід’ємна частина багатьох видів діяльності: готелі, ресторани, сауни, медичні заклади тощо. Адже чистота й гігієна є необхідними складовими життя кожної людини – й на роботі, й на відпочинку.

Надаючи послуги з прання білизни, ми, «Європейська приватна пральня», гарантуємо дотримання санітарно-гігієнічних норм, чіткого технологічного процесу, максимально можливу якість та своєчасність виконання замовлень.

Використовуючи промислове обладнання, наші досвідчені фахівці впевнено контролюють кожен з етапів процесу:

  • Температурний режим із кроком в один градус.
  • Кількість обертів барабану в залежності від тканини (наприклад, для махрових рушників максимальна кількість обертів не має перевищувати 800/хв., аби рушники залишились м’якими та пухнастими).
  • Концентрацію пральних засобів в залежності від типу білизни, її кольору та забруднення.

Важливо пам’ятати, що пральня не має можливості виводити плями так, як це можливо в хімчистці. Проте, завдячуючи прогресові в пральних засобах, ми можемо вивести плями без застосування спеціальної хімічної продукції.

Використання безфосфатних пральних засобів запобігає алергічним реакціям.

Для кожного замовлення ми індивідуально підбираємо найкращі засоби та режими прання для досягнення високого рівня якості.

Сушіння

Сушіння білизни абсолютно нескладний процес, найважливіше знати за якої температури потрібно сушити відповідний тип тканини.

Наприклад, температура сушіння махрових рушників не має перевищувати 60° С, щоб вони були приємними на дотик, м’якими й пухкими. В залежності від довжини ворси та структури тканини потрібно підібрати відповідну температуру нагрівання та охолодження. Наші фахівці знаються на таких нюансах, тому правильно й ефективно налаштовують промислові сушильні машини «Європейської приватної пральні».

Прасування

Прасування білизни у нашій «Європейській приватній пральні» ми виконуємо на промислових прасувальних катках та промислових прасувальних пресах. Для досягнення результату найвищого рівня ми для кожного виду білизни підбираємо відповідну температуру та відповідне обладнання. Так, наприклад, простирадло проходить прасування на катку, а для наволочки потрібно використати прес.

Зважаючи на щільність та склад матеріалу білизни, ми постійно контролюємо температуру та час прання. Кваліфікація наших співробітників та спеціальне обладнання дозволяють нам не лише якісно випрасувати білизну, а й зберегти якість матеріалу впродовж всього терміну використання білизни в готелі, ресторані тощо.

Видача

Чиста білизна складається в кипи – наприклад, підковдри складаються по десять одиниць. Є можливість фіксувати кипи стрічкою – до уваги приймаються бажання замовника, але за умови дотримання санітарних норм.

У «Європейській приватній пральні» ми маємо свої власні мішки для транспортування. Зроблені з щільної 100% бавовни мішки ізолюють білизну від зовнішнього негативного впливу. Для чіткої ідентифікації та надання статусу навіть такому простому виду послуг як прання на кожен мішок нанесений наш логотип.

БЕЗКОШТОВНА доставка виконується на позашляховиках, тому за будь-яких погодних умов ви отримаєте своє замовлення вчасно!